FAQ

Czym jest legalove?

Legalove to projekt ekspertów marketingu prawniczego, działających na rynku usług profesjonalnych od blisko 10 lat. To wynik naszych obserwacji w zakresie potrzeb współczesnych prawników. Kancelarie są coraz bardziej świadome oraz otwarte na marketing i technologię. Ze względu jednak na koszty, sporą część rzeczy chcą robić samodzielnie. Legalove powstało, aby dostarczać im narzędzia! Z produktami legalove prowadzenie marketingu kancelarii jest szybsze, łatwiejsze i znacznie tańsze niż korzystanie z usług agencji.

Dla kogo jest legalove?

Produkty legalove sprawdzą się zarówno w kancelarii adwokackiej, radcowskiej, jak i notarialnej. Z naszych produktów z zadowoleni będą również aplikanci, którzy od początku swojej drogi zawodowej chcą strategicznie budować spójną markę.

Jak otrzymam zakupiony produkt?

Otrzymasz go na podanego przez Ciebie e-maila. W zależności od produktu będzie to: link do projektu graficznego w programie Canva, plik PDF lub link do pobrania pakietu zdjęć.

Czy pakiety zdjęć legalove mogę wykorzystywać do celów komercyjnych?

Tak. Możesz wykorzystywać je np. na www kancelarii, na blogu, w social mediach, w drukowanych materiałach graficznych… i gdziekolwiek zechcesz.

Dlaczego produkty graficzne legalove są tańsze niż standardowe usługi grafików?

To proste – mimo że są wysokiej jakości, angażują Twój czas. Otrzymujesz od nas szablony, które dostosowujesz do swoich potrzeb. Czasem zajmie Ci to kilka, czasem kilkanaście minut – uważamy jednak, że z tego powodu ceny muszą być niższe niż w przypadku standardowych usług projektantów.

Czy muszę mieć płatne konto w Canvie, aby korzystać z materiałów graficznych legalove?

Nie. W 100% wystarczy wersja darmowa, do której w kilka minut zalogujesz się poprzez założenie konta lub np. za pomocą Facebooka.

Czy poradzę sobie technicznie?

Jasne! W pakiecie z każdym naszym produktem otrzymujesz również precyzyjną instrukcję video, w której wyjaśniamy krok po kroku, jak z niego skorzystać.

Dla kogo nie jest legalove?

Legalove nie jest dla prawników, którzy oczekują gotowych rozwiązań marketingowych. Takie kancelarie zapraszamy do kontaktu z naszą agencją, gdzie projektujemy rozwiązania skrojone na miarę.